XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 552 611 16 52
Pts - Cts: 09:00 - 19:30

Hakkımızda

1998 yılı Bursa kapalı çarşıda ev tekstili ve çeyiz mağazası ile ticaret hayatına başlayan kuruluşumuz, ticari geleneklerinden ödün vermeden güçlü müşteri ilişkileri ile birlikte 2012 yılında ikinci mağaza açılışıyla satış cirosunu yükseltip 1 yıl sonra da yurt içinde toptan satış ağını genişletmiştir.

Pike Takımı, Nevresim Takımı, Gelin Seti, Yatak Örtüleri, Salon Takımları, Banyo Takımları ve en önemlisi çeyiz setleri ile ürün çeşitliliğini arttıran kuruluşumuz 2015 yılında katıldığı Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarında rm elenahome tescilli markası ile ilk ihracatını gerçekleştirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında adından söz ettiren kuruluşumuz 2018 yılında kurumsallaşma çalışmalarını hızlandırarak sanal mağazacılık alanınki çalışmalarını tamamlamıştır..

Kaliteli kumaş, kullanımı kolay, güzellikleri detaylarda gizleyerek müşterilerinin beğenisine sunan kuruluşumuz yurt içi ve yurt dışında beğenilen ve talep gören ürünlerini, LADYARUS markasıyla her geçen gün başarılarını arttırmaktadır.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek